Ana Sayfa » Okunacak Dualar » Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası – Beni Görmeden Duramasın Duası

Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası – Beni Görmeden Duramasın Duası

Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası yazımız ile karşınızdayız. Beni görmeden yapamasın duası sevilenin sevdiğini sürekli özlemesi için okunması istenen bir duadır. Bu tür dualarda sevdiğinizin sizden bir an bile ayrılmaması aklında sürekli ben olmalıyım düşüncesiyle okunur.

Ezan okunduktan sonra karşı taraf sizi sürekli aramaya ve her dakika sesinizi duymaya başlayacaktır. Sizi mutlu eder ve sizi de mutlu eder. Kişi genellikle duanın etkisinde kaldığını ve davranışlarında değişiklik olduğunu fark etmez. Bu yazımızda en etkili okunacak dualar arasında bulunan bu dua ile alakalı tüm soruları sizin için yanıtladık…

Seni Görmeden Duramasın Dua

Seni Görmeden Duramasın duası okunma amacına göre en güçlü ve etkili dualardan biridir. Kaybetmek istemeyen ve sevdiklerinin her zaman kendilerine ilgi göstermesini isteyen insanlar, bu tür duaları ve bununla ilgili faydalı büyüleri okuyarak mutlu olmak isterler. Kişiye olumsuz bir zarar vermez. Olumsuz ve kötü düşüncelere sahip olan kişinin rahata erebilmesi ve mutlu olabilmesi için de kullanılır.

Seni Görmeden Duramasın Dua
Seni Görmeden Duramasın Dua

Peşimden koşsun duası, sevdiğiniz kişinin davranışını değiştirmek ve kırık kalbinizi iyileştirmek için yapılan bir duadır, böylece pişmanlık duysun, vicdan azabı çeksin ve aynı hataları bir daha yapmayacağını bilsin. özür dilemek Dualar, kalbe ve ruha etki eden faydalı ve güçlü kelimelerin bir araya gelmesiyle oluşan ve aynı zamanda insanı mutlu eden farklı duyguların yaşanmasını sağlayan manevi sözlerdir. Bunun yanında konuyla ilgili olarak Küs Olan Kişiyi Ayağına Getirmek İçin Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Sevdiğinin Sensiz Duramaması İçin Dua

Abdest aldıktan ve temiz kıyafetler giyindikten sonra 21 adet Ayetel Kürsi okuyun. Ardından;

Âyehin Ayehin bikitriyâlin bikitriyâlin celişin celişin dimyâlin dimyâlin vehîmin vehîmin zenkatâ zenkatâ hadâyehin hadâyehin tıfyâlin tıfyâlin ecîbû eyyetühel hurûfis semâniyyeti i’tikümül bârit tâhirud dâimüz zekiyyül cevvâdül vedûdül ahadül hayyü illâ mâ heyyectüm (sevdiğiniz kişinin adı) alâ mehabbeti (SİZİN ADINIZ) bi hakki hâzihil esmâ-i aleyküm. İnnehü min süleymâne ve innehü Bismillâhirrahmânirrahîm. Ellâ ta’lû aleyye ve’tûnî müslimîn. Müsriîne tâiîne lillâhi rabbil âlemîn. ûnî bimâ ekele ve ehîkümüt tâsiuz zâhibü ankün ve hüve harfühül hâ-i anküm ve hüve harful hâ-i bi hakkis sirrillezî ev deuhu.

Peşimden Koşsun Duası

Bu tür duaları özellikle ayrılık aşamasında olan çiftler okur. Evlilik ve aşk sırasında karşı taraf zamanla o kişiyi istemediğini ve ona karşı soğuk davrandığını beyan edince âşık bu dualara başvurur ve aynı zamanda medyumdan yardım ister.

Peşimden koşsun duası, sevdiğiniz kişinin davranışını değiştirmek ve kırık kalbinizi iyileştirmek için yapılan bir duadır, böylece pişmanlık duysun, vicdan azabı çeksin ve aynı hataları bir daha yapmayacağını bilsin. özür dilemek Dualar, kalbe ve ruha etki eden faydalı ve güçlü kelimelerin birleşiminden oluşan ve aynı zamanda insanı mutlu eden farklı duyguların yaşanmasını sağlayan manevi sözlerdir.

Bu kategorideki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Son olarak Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

3.4/5 - (5 Oy)
Yorum yapın