Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Femara Kullananlar Yorumları – Dikkat!

Femara Kullananlar Yorumları – Dikkat!

Femara Kullananlar Yorumları nasıl? diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içeriğimizde hem Femara nedir? yan etkileri nelerdir? Gibi sorularınızın cevaplarını bulacaksınız hem de genel anlamda kullanıcı görüşlerinin nasıl olduğunu öğreneceksiniz. Bunun yanında diğer önemli ilaçlar için Kullananlar yorumları neler olduğunu ve bu tarz yazıların daha fazlasını görmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Femara Tablet Nedir? ⭐

En çok merak edilen Femara tablet nedir? Bu ilacın diğer yüzünde “FV” ve “CG” harfleri bulunan, koyu sarı, yuvarlak, hafif kavisli, kenarları eğimli film kaplı tabletlerdir. Femara, 30 film kaplı tablet içeren bir blister ambalajda sunulmaktadır. Her film kaplı Femara tableti 2.5 mg letrozol içerir. Letrozol, aromataz inhibitörleri olarak bilinen bir ilaç sınıfına aittir. Femara ile tedavi, meme kanseri için bir hormon (veya endokrin) tedavisidir.

Femara Ne İşe Yarar?

Çok merak edilen Femara Ne İşe Yarar? sorusunun cevabı şu şekildedir; FEMAR, östrojen üretiminde rol oynayan bir enzimi (“aromataz”) bloke ederek östrojen miktarını azaltır ve böylece büyümesi için östrojene ihtiyaç duyan meme kanserinin büyümesini durdurabilir. Sonuç olarak, tümör hücreleri yavaşlar veya büyümeyi ve/veya vücudun diğer bölgelerine yayılmayı durdurur.

Femara Yan Etkileri Yorumlar ✨

Femara yan etkileri yorumlar, içerisindeki yardımcı veya etken maddelere karşı duyarlı olan kişilerde görülmektedir. Bunlar şöyledir:

Femara Yan Etkileri Yorumlar
Femara Yan Etkileri Yorumlar
 • Baş ağrısı,
 • Baş dönmesi,
 • Genel olarak kötü ve halsiz hissetme,
 • Kilo alma,
 • Saç dökülmesi,
 • Yorgunluk,
 • İştah değişikliği,
 • Kas ağrıları,
 • Bulantı,
 • Hazımsızlık,
 • Kusma,
 • Depresyon,
 • Terlemede artış

Femara Kullananların Yorumları 🌟

Öncelikle Femara kullananların yorumları, bu ilacı alıp almamak hususunda kararsızlık yaşamanıza yol açabilmektedir. Malum bunun yanında pek çok kişi hastalığını önce internetten araştırıp kendi kendine teşhis koymaya çalışır. Doktor bir ilaç verdiğinde ilk olarak yan etkilerine bakma ihtiyacı duyar.

Fakat yorumların tıbbi bir değer taşımadığını, bunun yanında sadece hastaların tecrübelerinden ibaret olduğunu unutmayın.

Ben 3 aydır femara kullanıyorum ama henüz bir etkisini göremedim. Şuana kadar etkisini göstermesi gerekiyordu gibi düşünüyorum.

Sevgi Hanım

Bu ilacı doktorum verdi, gebe kalmak için kullanıyorum fakat bir faydası olmadı. İnşallah en kısa sürede etkisini görürüm.

Gamze Hanım

Femara 2,5 mg Kullananlar

İnsanlar Femara ilacını kullanmadan önce bu ilacı daha önceden kullanmış kişilerin tecrübelerini duymak isterler. Bu sayede ilaç hakkında fikir sahibi olabilirler. Acaba işe yarıyor mu? veya yan etkileri nasıldır? gibi sorulara cevap alabiliyorlar. Femara 2,5 mg Kullananlar sizler için bir araya getirdik.

 • Yumursası az kişilerde kullanılıyormuş. benim yumurtam Famera ilacı sayesinde büyüdü ama pek bir sonuç alamadım. Sanırım kişiden kişye farklı sonuçları olabiliyor. Bu insanın bünyesine kalmış bir olay.
 • Normalde büyümeyen yumurtam Femara ilacı ile büyüdü. Çatlatma iğnesi sayesinde de hamile kaldım. Çok şükür.

Benzer bir yazımız olan Çatlatma İğnesi İle Hamile Kalanlar içeriğimizi de okuyabilirsiniz.

Femara Fiyat

Eczanelerde reçeteli olarak verilen Femara Fiyat 338.62 Bunun yanında ilacı satın alırken kullanılmamış ve açılmamış olduğundan emin olunuz. Kontrol etmeden lütfen satın almayınız.

Femara Kullananlar Hakkındaki Tüm Sorular

İnsanlar Femara kullananlar yorumları ile genellikle şu sorulara cevap aramaktadırlar:

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Femara Kullananlar Yorumları yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4.2/5 - (12 Oy)
“Femara Kullananlar Yorumları – Dikkat!” üzerine 8 yorum
 1. 5yildir kullanıyorum bir çok yan etkisini gördüm ellerimde uyusma kemik ve kaslarımda ağrı sac dökülmesi ayaklarimda uyusma ve ağrı tetik parmak ateş basması kaşıntı kilo alma

  Cevapla
 2. Ben femera kullandim hamile kaldim. Adet düzensizliyim düzeldi. Sonuncu tableti atmadan hamile kalmisim. Bu arada 1 yil 8 ay çocuğum olmuyordu.

  Cevapla
 3. ne kadar sürede hamile kaldınız acaba bende de düzensizlik var femara verdi yarın başlayacağım inşallah

  Cevapla
 4. arkadaşlar selamlar ben bir ay önce gitim hastaneye doktorum bende ve eşimde bir sıkıntı olmadığını söyledi ve bize femara ilaç yazdı aldık eve geldim adetin 4 cu günü kullandım ama şöyle külandım ben 15 günde tam 3 tablet femara içtim çok şukur bişi olmadı yanlış kullanmıştım doktora. gitmedim daha yine eczaneden bitane yazdırıp adetin 5 ci gününde kulandım yani demem o ki benim bu femara hepsini içip gitmemi lazım yoksa bir tablet bitikten sonramı gitmem lazım

  Cevapla
Yorum yapın