Ana Sayfa » Maaşları » A101 Personel Maaşları Ayın Kaçında Yatıyor? 2023 – Güncel!

A101 Personel Maaşları Ayın Kaçında Yatıyor? 2023 – Güncel!

A101 Personel Maaşları Ayın Kaçında Yatıyor? adlı yazımız ile sizlerle birlikteyiz. Bu yazımızda süpermarket çalışanlarının iş deneyimleri ve iş hakkında detaylar ile ilgili bilgiler sunacağız. Market, Türkiye merkezli ve ülkenin 81 ilinde de mağazası bulunan bir zincirdir. Özellikle indirimleri ile gündeme gelen market, çalışanları ve A101 maaş 2023 yılında ne kadar olacak gibi bilgilerin merak edildiği detayları yazımızda sizlere aktarıyoruz. Aynı zamanda diğer Maaşları kategorisindeki yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

A101 Maaşları Ayın Kaçında Yatıyor 2023🛒

Türkiye’nin neredeyse her yerinde a101 marketi görülmektedir. Bu nedenle A101 marketlerinde çalışan sayısı oldukça fazladır. Çalışanlar, yeni yıl dönemlerinde A101 maaşları ne zaman yatar sorusunun cevabını aramaktadırlar. Kurumsal firmalar genellikle ortalama aynı günlerde çalışanlarının maaşlarını ödemektedir. Bu nedenle A101 market de bu tarife üzerinden ilerlemektedir.

 • A101 Market, diğer kurumsal firmalar gibi çalışanlarına maaşlarını Ayın 10’unu geçmeden yatırmaktadır.

Aynı zamanda bir diğer yazımız olan Getir Kurye Maaşları yazımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

A101 Yemek Parası Ne Kadar? 2023🛍️

Kurumsal firmalar çalışanlarına farklı seçeneklerde öğle yemeği seçeneği sunmaktadır. Bunlar;

 1. Şirketin yemekhane bölümünde ücretsiz yemek
 2. Yemek fişi
 3. Yemek almaları için ekstra ücret

A101’in uyguladığı program ise, çalışanlarına vermiş olduğu maaş üzerine ekstra ücret ekleyerek ay başı ödemelerinde yemek ücretini de dahil etmeleri oluyor. Bu sayede çalışanlar öğle yemeklerini kendileri alabiliyorlar. Ödemeler genellikle Maaş + Yemek olarak verilmektedir. Bu neticede çalışanlara asgari ücretin üstünde bir maaş ödenmektedir.

A101 Çalışma Şartları

A101 Çalışma Şartları
A101 Çalışma Şartları

Tüm işverenler gibi A101 marketin de işe alım süreci mevcuttur. Bu süreç içerisinde belirtilen kriterlere sahip kişiler ile görüşme sağlanır. Görüşme sonucu olumlu geçen kişilere iş tanımı yapıldıktan sonra işe başlanır. Biz de sizlere A101’de çalışma şartları hakkındaki maddeleri aşağıda listeledik.

 1. Lise mezunu olmak gerekmektedir.
 2. Yaşınız 30 yaşın altında olması gerekmektedir.
 3. İletişim yeteneği yüksek bir birey aranmaktadır.
 4. Opsiyonel olarak daha önce hizmet sektöründe çalışmış olan biri tercih edilir.
 5. Erkeklerin askerliğini yapmış olması gerekmektedir.
 6. Satış ve pazarlama konusunda yetenek gerektiren bir meslek dalıdır.

Bu koşulları yerine getirdiğini düşünen kişiler, A101 market zincirinde çalışmak için zorluk çekmeyecektir.

A101 Satış Müdürü Maaşları

Şirketler, çalışanlarına oldukları konumdan yüksek bir konuma terfi edebilme seçenekleri sunmaktadır. Bu neticede çalışanlar terfi ettiklerinde maaşları ve çalışma standartları da değişmektedir. Aynı zamanda A101’de çalışmak da bu terfi edilebilme sistemine dahil olabilmeniz anlamına gelmektedir. Satış müdürleri, mağaza çalışanlarından daha yüksek bir maaş almaktadır. Bunun nedeni, normal bir personelden daha fazla ve önemli bir mesai yaptıklarından kaynaklıdır. Bu yüzden çalışanlar terfi edebilmeleri için verimli bir çalışma azmi göstermeleri gerekmektedir.

 • A101 Satış Müdürü Maaşları yeni yıla giriş itibari ile 11.000₺ ile 12.000₺ ortalamalarında verilecektir.

A101 Personel Maaşları 

Personel alımı çok sık gerçekleştirilmektedir. Bunun nedeni, insanlar aradıkları işi bulamamaları veya daha sakin bir iş aramalarından dolayıdır. Bir markette çalışmak, a101 çalışma koşulları sebebiyle sürekli ayakta kalabileceğiniz yoğun bir iş anlamına gelmektedir. Bu nedenle personel değişimi fazla olmaktadır. Fazla yoğunluğun yanında verilen A101 maaşları işe girmeden önce araştırılmaktadır. Maaşı uygun bulan kişiler de işe girmek için gerekli adımları uygulamaktadır.

 • 1 Ocak 2023 itibariyle asgari ücret minimum 8506₺ olarak belirlendi. Bunun akabinde bir A101 personelinin maaşı da 9.500₺-10.000₺ aralığında olacağı tahminler arasında yer alıyor.

A101 Bölge Sorumlusu Maaşı

Market zinciri A101’de çalışanlar kademeler halinde terfi edilmektedir. Bu nedenle a101 çalışan maaşları da buna oran ile gittikçe artış göstermektedir. Bir bölge sorumlusunun normal bir personelden çok daha fazla sorumluluğu bulunmaktadır. Bu nedenle bu sorumluluğa göre bir maaş almaktadır.

 • Bir A101 Bölge Sorumlusu Maaşı 2023 yılı itibari ile 15.000₺ ile 17.000₺ aralığında yer almaktadır.

A101 Maaşları Hangi Bankaya Yatıyor?

İşe başlama sürecinde size ait bir banka hesabı olması gerekir. Eğer belirtilen banka üzerinde daha önce hesabınız var ise farklı bir hesap açmanıza gerek yoktur. Fakat eğer söylenen bankada hesabınızın olmaması durumunda işe başlamadan önce banka hesabını açmanız gerekmektedir. Bu nedenle A101 marketin çalışanlarına söylemiş oldukları hesapları DenizBank üzerinden açmaları söylenmektedir.

A101 Çalışan Yorumları 

Daha önce ve aktif olarak çalışanların internet üzerinden yapmış oldukları yorumları sizler için paylaştık.

Her gün düzenli olarak sakal traşı olmanı istiyorlar bu da çok zor ve imkansız 

Mayısta başladım 10 gün falan olacak artık sözde 45 saat çalışma var dediler 60 saati buluyor

Yaklaşık 20 gün çalıştım. Başka bir iş yerinden haber gelene kadar boş durmamak için girmiştim. Keşke girmeseymişim aradan 6 7 ay geçmiştir lakin hala unutamadım.

Aynı zamanda diğer Maaşları kategorisindeki yazılarımıza da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

A101 Personel Maaşları Ayın Kaçında Yatıyor adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederiz. Daha fazlası için bizi ana sayfamız olan bizdekalmasin.com üzerinden takip etmeyi unutmayın.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın