Ana Sayfa » Okunacak Dualar » Kuranda Erkeği Kendine Bağlamak – Hemen Etki!

Kuranda Erkeği Kendine Bağlamak – Hemen Etki!

Kuranda Erkeği Kendine Bağlamak yazımız ile sizlerleyiz. Kuranda açık açık belirtilen bir aşık etme duası yoktur. Fakat Kur’an-ı Kerim’de geçen sureler içinde bulunan bazı ayetler vardır. Duaların tesir güçleri de birbirinden farklıdır. Dualar hem beklentilerinizi karşılamak bununla birlikte yaşamış olduğumuz aşk duygusu mevzusunda bizlere netlik hissettirecek durumlardır. Bunun yanında dualar bizim için Allah’a olan teslimiyetimizi göstermektedir. Ayrıca çeşitli okunacak dualar arıyorsanız da kategorimize bakabilirsiniz.

Bağlama Duası

Bağlama Duası tarihi insanlık tarihi kadar eskidir. Binlerce yıldır insanlar tarafından okunan bu dua yıllar içinde sürekli gelişerek günümüze kadar gelmiştir. Ayrıca bağlama duası sadece bir taneyle sınırlı olmayıp son yıllarda onlarca farklı dua okunmaya başlanmıştır. Yıllar içinde birbirinden farklı birçok dua ortaya çıkmıştır. Bu dualar sayesinde sevdikleriniz insanlar sizi sever ve mutlu bir yuva kurarsınız. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sevdiğin Erkeğin Seni Sevmesi İçin Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bağlama Duası
Bağlama Duası
  • Bismillahirrahmanirrahim. Allahümmec alil kur ane lena fiddünya karinan ve fil kabri münisan. Ve fil kıyameti şefian. Ve minen naristiran ve hicaban. Birahmetike ya erhamerrahimin. La ilahe illallahül melikül kahhar. La ilahe illallahül melikül cebbar. Ya Allah, hasbiyallah.

Birini Kendine Bağlamak

Birini Kendine Bağlamak, Sevgilinizle iyi giden bir ilişkiniz var veya evlisiniz. Ama bir şey size, hayatınızdaki kişinin size onlar kadar bağlı olmadığını söyleyip duruyor. Böyle durumlarda bir başkasının sevgisinden emin olamayanlar, bağlama duası sayesinde kafalarındaki ve kalplerindeki şüpheleri giderirler. İşte bu yazımızda bu dualardan en etkili olanlarından bir tanesiyle sizlerleyiz.

  • “Allâhümme salli salâten kâmilaten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ukadü, ve tenfericü bihil’kürabü, vetükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ke’imi ve alâ âlihi ve sahbihî fî külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâlûmin lek.”

Bir Erkeği Aşık Etme Duası

Bir Erkeği Aşık Etme Duası, Bir erkeğin size âşık olması duası sayesinde tüm kadınların gönül yaraları kısa sürede son bulur. Her duada olduğu gibi duanın da muvaffak olabilmesi için kişinin kendini sevdirmesi belli bir zaman alır. Ancak aşık bir kadın aşk için dua etmeye karar verdiği andan itibaren her şey onun için çok daha kolay hale gelir. Çünkü aşk için acı çekmek yerine aşka ulaşmak için bazı adımlar atmanız gerekiyor. Bu adımlardan biri, aşk dualarını başarıyla uygulamanın bir yolunu bulmaktır.

  • Bismillahirrahmanirrahim. İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu eskaleha. Ve kalel insanü ma leha. Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Bi enne rabbeke evha leha. Yevme izin yasdürünnasü eştata eştata eştata. Aksemtü aleyküm ya sükkâne hâzel mekâni insarifû hattâ akdi haceti.

Dilerseniz bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Okunacak Dualar kategorimizdeki son yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kuranda Erkeği Kendine Bağlamak yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımız sizlerle olacak. Takipte kalın.

3.7/5 - (4 Oy)
Yorum yapın