Ana Sayfa » Okunacak Dualar » Sevgilinin Pişman Olup Araması İçin Dua – Sevdiğin Geri Gelecek!

Sevgilinin Pişman Olup Araması İçin Dua – Sevdiğin Geri Gelecek!

Sevgilinin Pişman Olup Araması İçin Dua yazımız ile karşınızdayız. Genellikle sevgililer birbirlerinden ayrılmak zorunda kaldıkları zaman bunu atlatamayıp dua ile sevgililerinin geri gelmesini istemektedir. Çünkü kendileri söyleyemedikleri için dua ederek onların kendilerinden özür dilemesini istemektedir. Özellikle ne yaparsa yapsın karşı cinsten ayrılamayan insanlar dua etmektedir.

Yaptıklarından pişman olması için dua eden insanlar karşı tarafın geri gelmesini istedikleri için bu yola başvurmaktadırlar. Pişman ettiren esma sayesinde sevilen kişiye karşı hala sevgi besleyen insanlar tekrar birlikte olabilirler. Ayrıca dilerseniz diğer okunacak dualar kısmına da göz atabilirsiniz.

Sevdiğinin Pişman Olup Araması İçin Dua

Günümüzde insanlar istemeyerek de olsa maalesef birbirlerinden sık sık ayrılmaktadır. Bu yüzden Sevdiğinin Pişman Olup Araması İçin Dua etmektedirler. Çünkü sevdiği kişinin pişman olup tekrardan gelip kendilerinden özür dilemesini istemektedir. Bu şekilde hayatlarına eskisi gibi devam etmeyi planlamaktadırlar.

Özellikle bir taraf karşı tarafı kırdıysa insanlar hatasını anlaması için dua etmektedir. Bu sayede hatasını anlayan kişi geri dönüp ondan özür dileyip barışacaklardır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Ölüm Hariç Her Hastalığa Şifa Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz. İşte sevdiğini geri getirmek için dua şu şekildedir:

  • Ve meselu kelimetin habisetin ke şeceretin habisetinictusset min fevkıl ardı ma leha min karar.

Sevdiğinin Pişman Olup Geri Gelmesi İçin Dua

Sevdiğinin Pişman Olup Geri Gelmesi İçin Dua
Sevdiğinin Pişman Olup Geri Gelmesi İçin Dua

İnsanlar sevdikleri kişilerle sürekli tartışıp ayrılıyorlarsa veya karşı taraf sizi bırakıp gidiyorsa bunun için Sevdiğinin Pişman Olup Geri Gelmesi İçin Dualar okunmaktadır. Ülkemizde oldukça merak edilen bu dualar sevgililerin tekrar barışması için bir umuttur. Özellikle birini pişman etmek için dua çok okunmaktadır. Bu sayede karşı taraf pişman olup gelip özür dilemektedir.

Eski Sevgiliyi Köpek Gibi Pişman Etme Duası

Aşk hayatları çalkantılı geçen insanlar zaman zaman birbirleriyle tartışıp ayrılmaktadır. Fakat bir taraf bunu istemiyorsa bu iş çok zahmetli olmaktadır. Bu yüzden genellikle istemeyen taraf eski sevgiliyi pişman ettiren dua okumaktadır. Çünkü ayrılmak istemedikleri için ve tekrardan ona bir şans vermek için bu duaları okumaktadırlar. İşte Eski Sevgiliyi Köpek Gibi Pişman Etme Duası şu şekildedir:

  • Bismillahirahmanirrahim Ve ezzin flnnâsi bil hacci ye’tûke ricalen ve alâ külli damirin ye’tîne min külli feccin amîkın. Liyeşhedû menâfıa lehüm Allâhümme bisirri ismikel azîmil a’zami “sevdiğinin kişinin ismi” ve “Senin İsmin” bisirri kef he ye ayın sad ha mim ayın sin kaf ve bihakkı esmâikel husnâ ve sıfâtikel ulyâ en teb’ase hamilete kitâbî hazâ be’lan salihan lihıtbetihâ ve zevâcihâ inneke alâ külli şey’in kadîr. Bi rah-metike yâ erhamerrâhimîn. Ve sallallâhü alâ seyyidinâ ve nebiyyinâ ve mevlânâ ve habîbinâ ve şefı’inâ ve nûri ebsârinâ ve kurrete uyûninâ muhammedin aleyhissalâtü vesselâm.

Terk Eden Sevgiliyi Pişman Etmek İçin Dua

Birlikte olan sevgililerden veya evli çiftlerden biri karşı taraftan ayrılmak istediği zaman karşı taraf bunu istemezse genellikle işler biraz karışmaktadır. Bu yüzden insanlar ayrılmak istemedikleri kişi olunca Terk Eden Sevgiliyi Pişman Etmek İçin Dua okumaktadır. Çünkü bu dualar sayesinde tekrardan barışma ihtimalleri bulunmaktadır. İşte deli gibi pişman etme duası şu şekildedir:

Allahumme ya mevdiü küllü şekva hifyetin veya kaşifü küllü beliyyetin ya münci Musa ve Muhammed ve İbrahim-ül Halil salavatü-llahi ve selamühü aleyhim ecmain. üduke ya elhi deamin mineşşitdete gafeti daüfet kuvvetehü ve kallet hiletühü duael garikul melhuf ellezi la yecidü li keşfi ma bihi illa ente ya errahmerahimin . Ekşif anna nezile bina min aduvvina ve adüvvike eşşeytan-irrecim. Ya Rabbel Alemin inneke ala küllü şey’in kadir,ve egusai ,Ya Allah,Ya Allah, Allahümme ya Badiü la bidayete leke,ya daimü la nifade leke,Ya Hay,Ya Mühyil mevta ya kaimen ala küllü nefsin bima kesebet,ilahi ente Allah-ül azizül Cebbar. La ilahe İlla Ente ilahen vahiden. Es’elüke bil kelimatil tamat el emnü vel afvü vel afiyete vel müafat el daimetü fiddini veddünya vel ahireti vel ehel,vel cesed vel mal , vel veled, vel müslimine ecmain. Ya Rabbel Alemin,inneke ala küllü şey’in kadir. Verhamni birahmetike ya erhamürrahimin. Vekşif anni ma nezile bi min dıykün ve küllema eredtü. ve hallisni halasan cemilen ya Rabbül Alemin

Giden Sevgiliyi Pişman Etme Duası

Eğer sevgiliyseniz ve karşı taraftaki insan sizi bırakıp gittiyse bu çok üzücü bir durumdur. Fakat insanlar ondan ayrılmak istemedikleri için neler yapabileceklerini merak etmektedir. Özellikle Giden Sevgiliyi Pişman Etme Duası çok yaygın olarak okunmaktadır. Eski sevgiliyi pişman ettiren dua bazı çiftlerde işe yaramıştır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Nimeti Celilullah Bereketi Halilullah Yemek Duası yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Pişman Olsun Bana Dönsün Duası

Genellikle ayrılmak isteyen sevgiliye karşı insanlar Pişman Olsun Bana Dönsün Duası okumaktadır. Bunun amacı ise ayrılmadan beraber mutlu bir şekilde yaşamaktır. Fakat maalesef bu durum genellikle ayrılıkla sonuçlanmaktadır. Bu yüzden hayırlısı buymuş demek doğru olur. Ayrıca size haksızlık yapan bir kişi elbet geri dönecektir. Özellikle sevgililerini kaybetmek istemeyen kişiler elinden gelen her şeyi yapmak için çaba göstermektedir. Ülkemizde de bu tarz dualar sık sık okunmaktadır.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Okunacak dualar kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Sevgilinin Pişman Olup Araması İçin Dua yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

3.8/5 - (21 Oy)
Yorum yapın